Erisbourne városa szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erisbourne városa szerepjáték

Erisbourne városa fórum alapú ingyenes szerepjáték vámpírokkal, likantrópokkal és emberekkel!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Susanne V. Meightown "Jade Sue" EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 7:25 pm by Vendég

» Vampire Knight - Revolution
Susanne V. Meightown "Jade Sue" EmptySzer. Júl. 31, 2013 1:09 am by Vendég

» Roarke von Tessel véres emlékiratai
Susanne V. Meightown "Jade Sue" EmptyKedd Júl. 30, 2013 8:57 am by Nathaniel Alcard

» Folyópart
Susanne V. Meightown "Jade Sue" EmptyHétf. Júl. 29, 2013 4:30 am by Nathaniel Alcard

» Rendőrfőkapitányság
Susanne V. Meightown "Jade Sue" EmptySzer. Júl. 24, 2013 5:20 am by Liz Carter

» Ring of Fire - Sailor Rose
Susanne V. Meightown "Jade Sue" EmptySzer. Júl. 24, 2013 4:46 am by Loki

» Karakter-bekérő
Susanne V. Meightown "Jade Sue" EmptyKedd Júl. 23, 2013 6:52 am by I. D. Wadlington

» Miami
Susanne V. Meightown "Jade Sue" EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:49 pm by Morria

» Szörnyek Világa
Susanne V. Meightown "Jade Sue" EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:14 pm by I. D. Wadlington

Kiemelt társoldalaink
Susanne V. Meightown "Jade Sue" 2z4i7av
Top posting users this month
No user
Top posters
Calla Tor
Susanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_lcapSusanne V. Meightown "Jade Sue" Voting_barSusanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_rcap 
I. D. Wadlington
Susanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_lcapSusanne V. Meightown "Jade Sue" Voting_barSusanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_rcap 
Loki
Susanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_lcapSusanne V. Meightown "Jade Sue" Voting_barSusanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_rcap 
Jasper Borden
Susanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_lcapSusanne V. Meightown "Jade Sue" Voting_barSusanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_rcap 
Nitia
Susanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_lcapSusanne V. Meightown "Jade Sue" Voting_barSusanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_rcap 
Nathaniel Alcard
Susanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_lcapSusanne V. Meightown "Jade Sue" Voting_barSusanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_rcap 
Johnny Dotson
Susanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_lcapSusanne V. Meightown "Jade Sue" Voting_barSusanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_rcap 
Liz Carter
Susanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_lcapSusanne V. Meightown "Jade Sue" Voting_barSusanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_rcap 
Cherry
Susanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_lcapSusanne V. Meightown "Jade Sue" Voting_barSusanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_rcap 
Morria
Susanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_lcapSusanne V. Meightown "Jade Sue" Voting_barSusanne V. Meightown "Jade Sue" Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) Hétf. Jún. 24, 2013 3:36 am-kor volt itt.

 

 Susanne V. Meightown "Jade Sue"

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Jade Sue

Jade Sue



Susanne V. Meightown "Jade Sue" Empty
TémanyitásTárgy: Susanne V. Meightown "Jade Sue"   Susanne V. Meightown "Jade Sue" EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 12:56 am

Susanne V. Meightown "Jade Sue" Jadesuepng_www.kepfeltoltes.hu_

" Én nem leszek szolga, nem leszek báb. Meghalok inkább, de legalább az leszek, aki mindig is voltam. Nem törnek meg se élve, se holtan."


Susanne V. Meightown "Jade Sue" Adatok_www.kepfeltoltes.hu_

Teljes név: Susanne Vivienne Meightown

Alias: Jade Sue

Nem:

Születési hely, idő: Erisbourne, 1992.01.07. [22 éves]

Faj: Homo Sapiens Sapiens

Kinézet: Bár alacsony vagyok (összesen 159 cm), eléggé feltűnő jelenség is. Hosszú, festett, rikító narancsvörös hajam van, sok testékszerem és színes tetkóim. Szeretek kitűnni a tömegből, szeretem megbotránkoztatni az embereket akár a külsőmmel is. Jah ki is vagyok pattintva, a sok testedzés. De szerintem még belefér a nőies kategóriába.

Különleges ismertetőjegy: 7 tetoválásom van, és nagyon sok piercingem, amiket szeretek váltogatni, így sosem vagyok ugyanolyan. Kedvenceim az ajak és az orrpc-k, de a nyelvemen is van egy.

Öltözködés: Kihívó, rövid, extrém, szegecses, színes, együtteses, szakadt, punk

Családi állapot: egyedülálló

Érdeklődés: heteroszexuális

Egészségi állapot: makk egészséges

Vallás: római katolikus

Foglalkozás: egy kocsmabanda énekes-gitárosa, vadász

Anyagi háttér: A családban 4 Fender és 2 Gibson gitár, egy rakat erősítő és egy dobcucc is van. Szerintem ezzel mindent elmondtam. Az ősök jól keresnek, mondjuk az én igényeimet nehéz kielégíteni, de szinte mindent megkapunk tőlük.


Susanne V. Meightown "Jade Sue" Csalad_www.kepfeltoltes.hu_

Apa: Gregor Meightown, 1954.08.10, vadász, civilben ingatlan kereskedő

Anya: Vivienne Jule Meightown, 1962.02.10, vadász, civilben egyetemi tanár

Testvér: Drake Meightown, 1988.07.07. , vadász, civilben tanuló

Susanne V. Meightown "Jade Sue" Haboru_www.kepfeltoltes.hu_

Préda: likantrópok

Zászló: Divinum Donante

Rang: Tremulum Labris

Ébredés: Azt mondják, vadásznak születni kell. Na, ha én nem, akkor senki nem született annak. Az ősök is, tesóm is vadászok voltak. Az én sorsom meg már születésemkor eldőlt.. nyilván nem kérdeztek meg róla. Anyámék rangos vadászok. Sok para volt emiatt, mert engem is és a bátyámat is vadásznak akarták nevelni. Először azt gondoltam, hogy ez az egész hülyeség, csak kitalálták és a szüleimnek gyógyintézetben a helyük. Aztán egyre több bizonyíték jött arra, hogy ezek a szörnyek valóban léteznek. A kiképzésem hamar elkezdődött, nagyon elszánt voltam az elején, gyorsan fejlődtem akkor még. A beavatás során egy vérsas-t sikerült elkapnom (persze anyuékkal), bár elég komplikált volt. Haha, mennyit bénáztam! Azóta sokat fejlődtem, ja..
A családom is, én is rejtjük a valódi kilétünket. Mivel mind likantróp vadászok vagyunk, jobb az elővigyázatosság. Őket nem a legkönnyebb felismerni. Ha akció van, általában egyedül szeretek lenni vagy a bátyámmal, bár erre még nem sok példa volt, hiszen még elég kezdő vadász vagyok.

Susanne V. Meightown "Jade Sue" Fegyverek_www.kepfeltoltes.hu_

A tőröket szeretem és a pisztolyokat. Van egy 20 centi pengéjű tőröm, amit előszeretettel hordok magamnál, akárhol vagyok. A többi fegyveremet általában otthon tartom. Jelenleg pár társammal dolgozom egy új fegyver létrehozásán, de ezt még nem lőném le. Haha mekkora vicc..nem lőném le...mindegy.


Susanne V. Meightown "Jade Sue" Szemelyiseg_www.kepfeltoltes.hu_

Jellem: Nehéz lenne megfogalmazni, milyen vagyok, talán én sem ismerem még magam olyan jól. Inkább csak mondom, ami eszembe jut: makacs, önfejű, lázadó, néha bunkó, vicces, idióta, szabadszellemű.

Szeret:
+ bulik minden mennyiséggel
+ táncolni, énekelni, gitározni, dobolni
+ inni.. oh gin marry me!
+ enni. Bármit megeszek, csak legyen hús.
+ új fegyvereket fejleszteni

Nem szeret:
- önmegtartóztatás
- csöndben maradni
- idióta, kényes p*csák és selyemfiúk
- üres sörösüveg
- unalmas hétköznapok

Félelmek:
~ Elveszíteni a bátyámat
~ Elmosódott tetkó, jujj.
~ Halál

Erősségek:
+ Egész erős vagyok, a sok gyúrás...
+ Jó zenész vagyok
+ Logikusan tudok gondolkodni a legdurvább helyzetekben is.

Gyengeségek:
- gin. Bármit egy ginért !!
- Elég nehezen fejezem ki, ha valakit kedvelek.
- Alázatosnak lenni a magasabb rangúakkal szemben. Ha hülyék, akkor is hülyék, ha már nagyobb rangúak..ch.

Rossz szokások:
~ Az a sok alkohol és parti.. néha azt sem tudom, hol áll a fejem.
~ Elég rendetlen vagyok.
~ Hát, a legkedvesebb ember sem én leszek idén szerintem.


Susanne V. Meightown "Jade Sue" Tortenet_www.kepfeltoltes.hu_

Múlt


1992 januárjában születtem, gondolom esett a hó, de igazából fogalmam sincs, ki emlékszik az első napjára... Tesóm akkor 5 éves volt, biztos körbeugrált engem. Állítólag sokat hisztiztem kiskoromban, bátyám sokáig hercegnőnek hívott emiatt, de én biztos vagyok benne, hogy ez nem történt meg. Nyugodt, idilli családi életünk volt, szüleink hamar felfedték előttünk valódi foglalkozásukat. Konkrétan az esti mesék is a likantrópokról szóltak. Hogy miért éppen a likantrópok? Szüleim azt mondják, hogy ez olyan vérvonal dolog. Az ő "legendájuk" azt tartja, hogy a likantrópok rombolták le az őseik városát. Jah, az ükapámnak állítólag saját maga által alapított városa volt. Persze. Azóta a családunk a likantrópokra vadászik. De szerintem ennek leginkább már csak a megszokás az oka. Na mindegy.
Aztán egy éjjel mindketten elmentek és hajnalban hazahoztak egy óriási patkányt. Nagyjából 170 centi magas volt és undorítóan kövér. Felkeltettek minket tesómmal és mondták, hogy na emlékeztek arra a csúnya likantrópra a tegnapi meséből? Hát ő volt az. Állítólag elsírtam magam, szerintem az tesóm volt.
Aztán ez így ment tovább jó ideig, mindig kaptunk mutatóba 1-1 likantrópot és a szüleink minden tudásukat átadták nekünk róluk.
Fiatalabb koromban nagyon gyorsan fejlődtem, úgy gondoltam, hogy ez az életem értelme, blabla és igazából a fejlődés és az edzés volt a hobbim. Haha, tesómmal mennyit püföltük egymást. Aztán megvolt a beavatás meg az a bizonyos vérsas. Lassan felcseperedtem és mivel mi a titkolózós fajtából vagyunk, kellett valami mellékállás a vadászaton kívül is. Így egyre kevesebb időm maradt az edzésre és az önfejlesztésre. Gyengült az elhivatottságom is.
A "másik" életemben egy punk-rock banda énekes-gitárosa vagyok. Sokat járunk koncertezni és partizni együtt. Persze a bandatagok nem tudnak erről a vadász-dologról semmit. Sőt senki sem tud róla az ismerőseim közül. Titkolózni szerencsére jól tudok.
Igazából imádom a likantrópvadászaton kívüli életemet is. Állandó pörgés és a zene, ami éltet. Apám nyomott először gitárt a kezembe, nagyjából 10 éves lehettem. Azóta imádom. Három példaképem van zenében: James Hetfield, Corey Taylor és Alexi Laiho. Amúgy a zene fontos dolog az életemben, csinálom, hallgatom, bármilyen passzban vagyok... na nem csöpögök.
Bátyámmal nagyon erős a kapcsolatunk, talán őt szeretem a világon a legjobban. Fúj, de nyálas vagyok. Nem szoktunk együtt "dolgoni", mert a másik rendbe tartozik, de bulizni mindig együtt szoktunk.
Eddig nagyjából ennyi történt velem, a jövő meg rejtély.


Play by - Hayden Panettiere (photoshopped)
Vissza az elejére Go down
Loki
Vadak Ura
Vadak Ura
Loki


Lakhely : Bársonyéj klánház

Susanne V. Meightown "Jade Sue" Empty
TémanyitásTárgy: Re: Susanne V. Meightown "Jade Sue"   Susanne V. Meightown "Jade Sue" EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 3:41 am

Hát akkor el is fogadlak hölgyemény, nincs más választásom. Smile
Lakhelyed: Kertváros/ Szélrózsa köz 9.

Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
 
Susanne V. Meightown "Jade Sue"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erisbourne városa szerepjáték :: Alapok :: Karakteralkotás :: Előtörténetek :: Elfogadott karakterek-
Ugrás: