Erisbourne városa szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erisbourne városa szerepjáték

Erisbourne városa fórum alapú ingyenes szerepjáték vámpírokkal, likantrópokkal és emberekkel!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Városúr lakrésze EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 7:25 pm by Vendég

» Vampire Knight - Revolution
Városúr lakrésze EmptySzer. Júl. 31, 2013 1:09 am by Vendég

» Roarke von Tessel véres emlékiratai
Városúr lakrésze EmptyKedd Júl. 30, 2013 8:57 am by Nathaniel Alcard

» Folyópart
Városúr lakrésze EmptyHétf. Júl. 29, 2013 4:30 am by Nathaniel Alcard

» Rendőrfőkapitányság
Városúr lakrésze EmptySzer. Júl. 24, 2013 5:20 am by Liz Carter

» Ring of Fire - Sailor Rose
Városúr lakrésze EmptySzer. Júl. 24, 2013 4:46 am by Loki

» Karakter-bekérő
Városúr lakrésze EmptyKedd Júl. 23, 2013 6:52 am by I. D. Wadlington

» Miami
Városúr lakrésze EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:49 pm by Morria

» Szörnyek Világa
Városúr lakrésze EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:14 pm by I. D. Wadlington

Kiemelt társoldalaink
Városúr lakrésze 2z4i7av
Top posting users this month
No user
Top posters
Calla Tor
Városúr lakrésze Vote_lcapVárosúr lakrésze Voting_barVárosúr lakrésze Vote_rcap 
I. D. Wadlington
Városúr lakrésze Vote_lcapVárosúr lakrésze Voting_barVárosúr lakrésze Vote_rcap 
Loki
Városúr lakrésze Vote_lcapVárosúr lakrésze Voting_barVárosúr lakrésze Vote_rcap 
Jasper Borden
Városúr lakrésze Vote_lcapVárosúr lakrésze Voting_barVárosúr lakrésze Vote_rcap 
Nitia
Városúr lakrésze Vote_lcapVárosúr lakrésze Voting_barVárosúr lakrésze Vote_rcap 
Nathaniel Alcard
Városúr lakrésze Vote_lcapVárosúr lakrésze Voting_barVárosúr lakrésze Vote_rcap 
Johnny Dotson
Városúr lakrésze Vote_lcapVárosúr lakrésze Voting_barVárosúr lakrésze Vote_rcap 
Liz Carter
Városúr lakrésze Vote_lcapVárosúr lakrésze Voting_barVárosúr lakrésze Vote_rcap 
Cherry
Városúr lakrésze Vote_lcapVárosúr lakrésze Voting_barVárosúr lakrésze Vote_rcap 
Morria
Városúr lakrésze Vote_lcapVárosúr lakrésze Voting_barVárosúr lakrésze Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) Hétf. Jún. 24, 2013 3:36 am-kor volt itt.

 

 Városúr lakrésze

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Calla Tor
Éjbenjáró
Éjbenjáró
Calla Tor


Lakhely : Hedgecliff/ Sziklakastély/ 4-es lakrész

Városúr lakrésze Empty
TémanyitásTárgy: Városúr lakrésze   Városúr lakrésze EmptyVas. Jún. 10, 2012 1:53 am

Itt alkik a Város Vámpírura. Városúr: -
Vissza az elejére Go down
Nitia
Helytartó
Helytartó
Nitia



Városúr lakrésze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városúr lakrésze   Városúr lakrésze EmptySzer. Jún. 05, 2013 7:48 am

Könnyelműségünknek s elbizakodottságunknak hála jutottunk el végül idáig. Hogy számunk gyérült, s lassan úgy kényszerülünk élni akár a közönséges bűnözők.
Ujjbegyem végigsimítottam egy fényesre lakozott bútorlapon. Körülöttem pár szolga hurcolkodott megmaradt holmijaimmal, melyeket szükségesnek tartottam a lakrészben. Nem tudtam mennyit tisztességes megőriznem a véglegesen is megboldogult Alphonse dolgaiból, ámbár különösebben nem is érdekelt. Rossz szájízből új rangomat illetőn amúgy sincs mostanság hiány.
Tágasabb, morózusabb volt mint azt elsőre hittem a lakrész. Tudtam, hogy kényelmesen él a Város úr, na de hogy ennyire...?
- Óvatosabban! - szólok magasabb hangon az egyik szolgára - Azt ajándékul kaptam. Emlék. Finoman bánjon vele!
Tüzetesen végigkísértem a szolga mozdulatait eztán. Remegő kézzel csúsztatta végül az egyik asztalra a bakelit lejátszót. Mellé helyeztem a már bent lévő fekete tulipán csokrot, s annak szárait igazgatva tűnődtem el szentimentalizmusom ne továbbján.
Mezítláb róttam a nagyobbacska lakrészt, egy szál törtfehér csipkés ruhában, hajamba többször is beletúrva. Szívem szerint kimasíroztam volna a városba, de a szolgákat mégsem hagyhattam magukra.
A cipekedést persze én magam is elvégezhettem volna, de a szolgák mostanság kissé mintha meginogtak volna önmagukban is. Jobb, ha az ember lánya nem hagyja őket munka nélkül.

Neszek. Különös suttogó beszédek, sürgő szolgák, a kapu pedig nyílik.
Ki jár a házacskámban?

//Könyvtár//
Vissza az elejére Go down
Nitia
Helytartó
Helytartó
Nitia



Városúr lakrésze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városúr lakrésze   Városúr lakrésze EmptyKedd Jún. 18, 2013 12:32 am

A lakrészembe lépve azonnal megcsapott valami más. Valami szokatlan, új illat. Lassan csuktam be magam mögött az ajtót, míg lakrészemnek azon pontjára értem, ahol a dolgozószobát igyekeztem kialakítani. Keserű füstölőhöz hasonló, ópium illat áradt végig a szobán. Íróasztalom előtt pedig egy zsenge, aligférfi foglalt helyet. Ember volt, ez nem vitás, s mikor a szobába léptem buzgón felállt, s derékban meghajolt. Kezében már ott nyújtotta felém az aprócska kis borítékot. 
Dereckként mutatkozott be, ám mikor kérdtem, kinek a megbízásából érkezett, fejével csak a nekem címzett levélre bökött szótlan. haloványzöld írisze és világosbarna, enyhén hullámosodó félhosszú haja, kreol bőre kifinomult ízlésre vallott - gazdáját illetőn. Sportos alkatú volt, akárki megmondhatta volna róla, hogy idősb éveiben valóságos félistenként fog tündökölni. 

"Mélyen Tisztelt Nitia Forgeur! 


Kimondhatatlan örömmel gratulálok új rangjához. Kérem, fogadjon el tőlem pár csekélységet. A szolga, amit kíván tudni, megosztja Önnel. 


Hódolattal, 
V" 

Ennyi állt rajta mindössze cikornyás betűkkel. S nem tehettem mást, mint elsődlegesen azt érdeklődtem meg, miféle csekélységeket küldött nekem sosem látott hódolóm. Mikor szembesített a virágokkal, régi bakelitlemezekkel, festményekkel, egy nagyobb falitükörrel, s a ménessel a kastély istállójában a szolga, egészen biztos lehettem abban, hogy a hatalmi harcok legmocskosabbikjában találtam magam. 
Dereck előre bocsájtotta, hogy ő belőle csak Ura táplálkozhat, más nem, s épségéért míg a kastélyban tartózkodik én felelek. Ezért hát velem kell tartania. 

Nem volt ínyemre az ötlet, hogy egy spiclit cipeljek a hátamon, de míg este a lovagláshoz készülődtem, addig egy apró kis történetet mesélt el nekem. Jasper, és egy szomorú, balsorsú szerelem voltak a főszereplők benne. Szó volt halandó lányról, féltékenységről, meleg, szerelemittas ágyról, s egy borzalmas vétekről... 
Hát így. Hát így állsz te Jasper? Itt rejtezik a te szörnyű múltad? 
- Indulhatunk - szóltam a szolgához csak merev arccal, s nem fűztem meséjéhez még csak egy arcrándulást sem. Önmagamon belül kellőképp örültem. 

//Tavirózsák tava//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Városúr lakrésze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városúr lakrésze   Városúr lakrésze Empty

Vissza az elejére Go down
 
Városúr lakrésze
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erisbourne városa szerepjáték :: Játéktér :: Hedgecliff :: Sziklakastély-
Ugrás: