Erisbourne városa szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erisbourne városa szerepjáték

Erisbourne városa fórum alapú ingyenes szerepjáték vámpírokkal, likantrópokkal és emberekkel!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
1-es lakrész           EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 7:25 pm by Vendég

» Vampire Knight - Revolution
1-es lakrész           EmptySzer. Júl. 31, 2013 1:09 am by Vendég

» Roarke von Tessel véres emlékiratai
1-es lakrész           EmptyKedd Júl. 30, 2013 8:57 am by Nathaniel Alcard

» Folyópart
1-es lakrész           EmptyHétf. Júl. 29, 2013 4:30 am by Nathaniel Alcard

» Rendőrfőkapitányság
1-es lakrész           EmptySzer. Júl. 24, 2013 5:20 am by Liz Carter

» Ring of Fire - Sailor Rose
1-es lakrész           EmptySzer. Júl. 24, 2013 4:46 am by Loki

» Karakter-bekérő
1-es lakrész           EmptyKedd Júl. 23, 2013 6:52 am by I. D. Wadlington

» Miami
1-es lakrész           EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:49 pm by Morria

» Szörnyek Világa
1-es lakrész           EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:14 pm by I. D. Wadlington

Kiemelt társoldalaink
1-es lakrész           2z4i7av
Top posting users this month
No user
Top posters
Calla Tor
1-es lakrész           Vote_lcap1-es lakrész           Voting_bar1-es lakrész           Vote_rcap 
I. D. Wadlington
1-es lakrész           Vote_lcap1-es lakrész           Voting_bar1-es lakrész           Vote_rcap 
Loki
1-es lakrész           Vote_lcap1-es lakrész           Voting_bar1-es lakrész           Vote_rcap 
Jasper Borden
1-es lakrész           Vote_lcap1-es lakrész           Voting_bar1-es lakrész           Vote_rcap 
Nitia
1-es lakrész           Vote_lcap1-es lakrész           Voting_bar1-es lakrész           Vote_rcap 
Nathaniel Alcard
1-es lakrész           Vote_lcap1-es lakrész           Voting_bar1-es lakrész           Vote_rcap 
Johnny Dotson
1-es lakrész           Vote_lcap1-es lakrész           Voting_bar1-es lakrész           Vote_rcap 
Liz Carter
1-es lakrész           Vote_lcap1-es lakrész           Voting_bar1-es lakrész           Vote_rcap 
Cherry
1-es lakrész           Vote_lcap1-es lakrész           Voting_bar1-es lakrész           Vote_rcap 
Morria
1-es lakrész           Vote_lcap1-es lakrész           Voting_bar1-es lakrész           Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) Hétf. Jún. 24, 2013 3:36 am-kor volt itt.

 

 1-es lakrész

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Calla Tor
Éjbenjáró
Éjbenjáró
Calla Tor


Lakhely : Hedgecliff/ Sziklakastély/ 4-es lakrész

1-es lakrész           Empty
TémanyitásTárgy: 1-es lakrész    1-es lakrész           EmptyVas. Jún. 10, 2012 1:55 am

A lakrész lakói:
Vissza az elejére Go down
Jasper Borden
Udvarnagy
Udvarnagy
Jasper Borden



1-es lakrész           Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es lakrész    1-es lakrész           EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 1:52 am

Nehéz elmondanom milyen érzés is ez, elveszteni valakit kit a testvéredként szerettél. Olyan mintha...
'- Uram! - szólt rekedtes hangon az egyik szolgáló. Mind ez idáig a kandallóban táncoló lángokat bámultam kezemben Fiona levelével. Csupán egy sablonlevél volt, valószínűleg nem is ő írta. Felnéztem hát a törékeny lányra aki ettől megbátorodva folytatta.
'- Vendégei érkeztek, azt mondták jelentsem be őket - szavaira jobb szemöldököm majdhogynem a homlokom közepéig szaladt.
- Halljam kik azok a vendégek - hangzott végül válaszom.
'- Bartolomeo Velence városának ura, Salvador Mexikóváros városának ura és Sinyo...- nyökögte de már nem tudta befejezni mert az általa gondosan bezárt ajtó kinyílt.
"- Jakarta városának ura! - vette át a stafétabotot személyesen Sinyo. Közvetlenül nyomában Bartolomeo majd Salvador lépett be a lakrészbe.
"'- Hogy vagy amigo? - kérdezte utóbbi felém suhanva.
"- Salvador én mondtam, hogy ez botorság. Jasper nem szereti a meglepetéseket - húzta a száját Sinyo de Salvador csak leintette. Cinkostársamra Bartolomeora néztem ki levélben már rég felkészített az érkezésükre. Futó tekintetemmel hálát rebegtem felé, ki nem állhatom az ilyen "kellemes" meglepetéseket.
- Nem, tényleg minden rendben. Csak... nem számítottam rátok - színleltem meglepődöttséget.
"'- Mi lelt téged amigo, mikor lettél ilyen pocsék színész? - nevetett Salvadore.
- Sajnos nem volt kivel gyakoroljak - itt a szolgálólányra pillantottam s intettem neki, hogy távozhat. Közben a mesterek már be is vették magukat a lakrészembe.
- A hölgy majd elintézi a csomagjaitokat. A szomszéd szobákban kaptok szállást.- ecseteltem mire Bartolomeo elmosolyodott, ő foglalt tőlem helyet a legtávolabb.
"- Jasper őszintén meg kell mondjam - mímelt sóhajtást Sinyo - megdöbbentem a Tanács döntésén. Egyszerűen csak... nem értem, hogy lehet, hogy helyedbe egy tapasztalatlan kis fruskát ültettek - hüledezett az indonéz vámpír.
- Azt hiszem mindannyian tudjuk, hogy Erisbourne trónja sosem volt az én helyem. Nem azért jöttem ide...
"'- Ugyan Jasper, az amiért idejöttél már halott - vágott képen az igazsággal Salvador. Éreztem ahogy átjárja a testemet a düh majd lassan kezdi ellepni elmém is. Bartolomeo ebben a pillanatban felkelt a székéből. Nem sietett, lassan emelkedett fel a díszes ülőalkalmatosságból.
""- Bőven lesz időnk ezt megbeszélni a vacsorán. Most inkább hagyjuk pihenni barátunkat... - azzal bólintott és az ajtó felé vette az irányt. Sinyo és Salvador mint Bartolomeo hű követői beletörődve abba, hogy most nem lesz harc felkeltek és bólintva kisétáltak a lakrészből. Az ajtó becsukódott én pedig megkönnyebbülve belesüppedhettem a kanapéba. Addig ültem ott míg el nem szívtam a szivaromat majd felkeltem, hogy lefürödjek. Nemsokára ismét le kell ülnöm velük, hogy "kitárgyaljuk" a fennálló helyzetet.

Nemsokára már teljes harci díszben álltam az ódon, precíz munkával megmívelt faajtó előtt. Itt volt az ideje, hogy szembenézzek a valósággal. Ettől az éjszakától fogva már nem söpörhetem a szőnyeg alá a tényt, hogy a tanács ezúttal figyelmen kívül hagyott...

//Könyvtár//
Vissza az elejére Go down
Jasper Borden
Udvarnagy
Udvarnagy
Jasper Borden



1-es lakrész           Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es lakrész    1-es lakrész           EmptyHétf. Jún. 17, 2013 8:55 pm

Nem éreztem bensőmben a diadal édes zamatát sem a vereség keserűségét. Felbolygatták a nyugalmam ezzel ismét szabadjára engedve bennem a zabolázatlan, szabadulni vágyó Jaspert. Ez nem jó dolog, cseppet sem. Közben beértem a hálószobába, az itt hagyott szerteségnek már nyoma sem volt. A szolgálók mindent eltakarították, az összes földre dobott ruhát behajtogatták a szekrénybe vagy elvitték mosni. A széttúrt ágyat megvetették, kiürítették a hamutálakat és még a könyveket is a helyükre tették. Meg sem álltam egészen az ágyamig amelyre erőtlenül heveredtem le, a függönyök láthatatlan kezek segítségével húzódtak be, míg én behunytam szemeim várva a megváltó halált. 

Az "ébredést" követően elszívtam egy fél szivart majd besétáltam a fürdőszobába, előtte szokásomhoz híven szanaszét dobáltam a levett ruhadarabjaimat. Miután elvégeztem a szokásos reggeli tisztálkodást a szekrényem előtt találtam magam. Az egyik kedvenc lovaglóruhámat választottam ki majd vettem fel a hozzá tartozó csizmával, hogy legalább kényelmében leljem örömömet ha már a társaságban nem fogom. Ennek ellenére kifejezetten jó kedvem volt hiszen ismét hódolhatok oly rég űzött kedvenc hobbimnak. A szivartartót s gyújtót zsebembe csúsztatva indultam el a kertbe.

// Kert / Tavirózsák tava //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1-es lakrész           Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1-es lakrész    1-es lakrész           Empty

Vissza az elejére Go down
 
1-es lakrész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» 2-es lakrész
» 3-as lakrész
» 4-es lakrész
» 5-ös lakrész

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erisbourne városa szerepjáték :: Játéktér :: Hedgecliff :: Sziklakastély-
Ugrás: