Erisbourne városa szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erisbourne városa szerepjáték

Erisbourne városa fórum alapú ingyenes szerepjáték vámpírokkal, likantrópokkal és emberekkel!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
A/19 - Dotson lakás EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 7:25 pm by Vendég

» Vampire Knight - Revolution
A/19 - Dotson lakás EmptySzer. Júl. 31, 2013 1:09 am by Vendég

» Roarke von Tessel véres emlékiratai
A/19 - Dotson lakás EmptyKedd Júl. 30, 2013 8:57 am by Nathaniel Alcard

» Folyópart
A/19 - Dotson lakás EmptyHétf. Júl. 29, 2013 4:30 am by Nathaniel Alcard

» Rendőrfőkapitányság
A/19 - Dotson lakás EmptySzer. Júl. 24, 2013 5:20 am by Liz Carter

» Ring of Fire - Sailor Rose
A/19 - Dotson lakás EmptySzer. Júl. 24, 2013 4:46 am by Loki

» Karakter-bekérő
A/19 - Dotson lakás EmptyKedd Júl. 23, 2013 6:52 am by I. D. Wadlington

» Miami
A/19 - Dotson lakás EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:49 pm by Morria

» Szörnyek Világa
A/19 - Dotson lakás EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:14 pm by I. D. Wadlington

Kiemelt társoldalaink
A/19 - Dotson lakás 2z4i7av
Top posting users this month
No user
Top posters
Calla Tor
A/19 - Dotson lakás Vote_lcapA/19 - Dotson lakás Voting_barA/19 - Dotson lakás Vote_rcap 
I. D. Wadlington
A/19 - Dotson lakás Vote_lcapA/19 - Dotson lakás Voting_barA/19 - Dotson lakás Vote_rcap 
Loki
A/19 - Dotson lakás Vote_lcapA/19 - Dotson lakás Voting_barA/19 - Dotson lakás Vote_rcap 
Jasper Borden
A/19 - Dotson lakás Vote_lcapA/19 - Dotson lakás Voting_barA/19 - Dotson lakás Vote_rcap 
Nitia
A/19 - Dotson lakás Vote_lcapA/19 - Dotson lakás Voting_barA/19 - Dotson lakás Vote_rcap 
Nathaniel Alcard
A/19 - Dotson lakás Vote_lcapA/19 - Dotson lakás Voting_barA/19 - Dotson lakás Vote_rcap 
Johnny Dotson
A/19 - Dotson lakás Vote_lcapA/19 - Dotson lakás Voting_barA/19 - Dotson lakás Vote_rcap 
Liz Carter
A/19 - Dotson lakás Vote_lcapA/19 - Dotson lakás Voting_barA/19 - Dotson lakás Vote_rcap 
Cherry
A/19 - Dotson lakás Vote_lcapA/19 - Dotson lakás Voting_barA/19 - Dotson lakás Vote_rcap 
Morria
A/19 - Dotson lakás Vote_lcapA/19 - Dotson lakás Voting_barA/19 - Dotson lakás Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) Hétf. Jún. 24, 2013 3:36 am-kor volt itt.

 

 A/19 - Dotson lakás

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
I. D. Wadlington
Rendőrfőnök
Rendőrfőnök
I. D. Wadlington


Lakhely : Erisbourne, Lorlake Tower, II/15.

A/19 - Dotson lakás Empty
TémanyitásTárgy: A/19 - Dotson lakás   A/19 - Dotson lakás EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 5:31 am

Lakás: Johnny Dotson
Vissza az elejére Go down
Johnny Dotson
Polgár
Polgár
Johnny Dotson


Lakhely : -

A/19 - Dotson lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A/19 - Dotson lakás   A/19 - Dotson lakás EmptyCsüt. Jún. 20, 2013 6:36 am

A gyerekek az utolsó pár méteren már nagyon nyaggattak, hogy vegyem fel őket, mert nem bírnak menni, a liftben szinte elbóbiskoltak, de ahogy felértünk a lakásba és kinyitottam az ajtót, felélénkültek. Danny már az első kulcs-csörrenést meghallva ugatni kezdett örömében, hogy végre hazaértünk, amikor benyitottunk pedig szabályosan a nyakunkba ugrott - mindannyiunkéba. Lokival eleinte kicsit távolságtartó volt, jó pár percig szaglászta, amíg az levette a cipőjét, aztán felé is nyitott, füleit hátracsapva homorította a hátát és csóválta a farkát.
- Na srácok, futás megágyazni! Ruhákat le, mindent a szennyesbe és hozzátok a pizsamát! Apuci addig megereszti a vizet... - mondtam és a fiúk már futottak is nyomukban Dannyvel én pedig tettem egy kis kanyart a konyha felé - ... amint magához vett egy kicsit ebből!
Megnyaltam a szám és elővettem egy maradék, félig tele üveg Jack Daniel's-t. Már nem vesződtem a pohárral, jó nagyot húztam belőle, majd átnyújtottam az ivócimborámnak. Becaplattam a fürdőbe, hogy vizet eresszek az ikreknek, bár most kicsit kevesebbet sikerült, mint amennyit szoktam. F*szom se fogja megvárni, míg elég lesz nekik, tök mindegy, úgyis be vagyok b*szva mint atom...

Szerencsére legalább a rengeteg hab eleget takart, így eleinte nem is tűnt fel nekik.
'- Hideeeg! - nyafogott Mikey, mire arcon fröcsköltem.
- Ne feleselj apáddal gyerek, mert úgy szájon váglak, hogy a takony menetet vág a nyakadon! - fenyegettem meg, bár a hangom el-elakadt közben.
'- Hehehe-hehehe, takooony! - röhögött Dewey.
Rövidesen hallottam néhány csattanást, majd megjelent az ajtóban Loki, aki feltehetőleg jó néhány bútornak és/vagy falnak nekiütközött, míg ideért.
Vissza az elejére Go down
Loki
Vadak Ura
Vadak Ura
Loki


Lakhely : Bársonyéj klánház

A/19 - Dotson lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A/19 - Dotson lakás   A/19 - Dotson lakás EmptyPént. Jún. 21, 2013 2:39 am

A vagány kölkök közeledve a lakás felé egyre inkább ellányosodtak, úgy nyávogtak, hogy még a részeg fülemnek is sértő volt. Aztán beszálltunk a liftbe és én az ördögökkel egyetemben elbóbiskoltam. Nem tudom, hogy történt de még a nyálam is kifolyt a nyitott számból mikor felriadtam a megérkezést jelző csilingelésre. Ezután bementünk a lakásba ahol is egy nagy dög fogadott bennünket. Előbb csak méregetett éreztem, hogy veszélyben van a dominanciám de aztán elfogadott én meg rohadtul megkönnyebbültem. Johnny közben kiadta az utasítást a kölköknek én lehajoltam, hogy megvakargassam az állatot mikor is meghallottam a konyhában a csörömpölést. Siettem mint egy pletykára kiéhezett öregasszony ha helyzet van. A  konyhába slattyogva rögtön meg is ragadtam a Jack Daniel's-t  és rácuppantam az üveg szájára. Közben Johnny kisétált, valószínűleg a fürdőbe mert már hallottam is ahogy kinyitja a csapot. Egy jó darabig álltam a konyhában a pultot támasztva, végül a kölkök vihogása rántott vissza a valóságba. Ez idáig egész elmélyülten tanulmányoztam a lábujjaimat. 
Megindultam hát a fürdő felé de nemsokára fennakadtam egy asztalban ami úgy sípcsonton vágott, hogy azt hittem behugyozok. Elmorzsoltam egy dühös "bässzameget" majd folytattam utam de most meg valami állólámpában akadtam meg. Eltaknyoltam a drága lőre meg mind a szőnyegre ömlött, nem maradt már benne túlzottan sok de azért kár volt érte. A négylábú gyorsabbnak bizonyult nálam, nemsokára mint egy porszívó magába szippantotta a szőnyegből a Jack Daniel'st.
- Te aztán ki lehetsz éhezve - néztem rá elkerekedett szemekkel aztán feltápászkodtam. Ezeket a baleseteket leszámítva épségben érkeztem meg a fürdőszobába és le is vágtam magam a kád mellé. Megpillantottam egy gumikacsát, a kezembe vettem és nyomogatni kezdtem.
- Csipog - néztem csillogó szemekkel Johnnyra mire az megforgatta szemeit. Olyan jókedvűen nyomogattam, hogy csipogjon még, hogy biztos voltam benne nemsokára a gyerekek is rákattannak.
Vissza az elejére Go down
Johnny Dotson
Polgár
Polgár
Johnny Dotson


Lakhely : -

A/19 - Dotson lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A/19 - Dotson lakás   A/19 - Dotson lakás EmptyHétf. Jún. 24, 2013 3:49 am

B*zd meg, direkt nem akartam elővenni a játékaikat, hogy ne órákig tartson a fürdés, hanem meglegyenek gyorsan, de Loki olyan élvezettel nyomogatta az a kib*szott kacsát, hogy egyből felé kapott mindkét gyerek és játszani akartak.
Beleb*sztam a vízbe a fürdőpamacsukat meg még néhány gumijátékot.
- Akkor játsszatok b*zdmeg! Lesz*rom mit csináltok, de maradjatok a vízben és a kukacot mossátok meg. - tántorogtam kifelé az ajtón. Nagyon enhéz volt elvenni Lokitól a gumikacsát, próbáltam kihúzni a kezéből, de erősen szorította... és közben üvöltött. Elröhögtem magam és inkább annyiban hagytam, majd kimentem rágyújtani az erkélyre. Danny mellém telepedett és néztük a parkot. Közben hallottam, hogy a gyerekek fröcskölnek és nevetnek, valószínűleg új kedvenc bácsijukkal, Loki bácsival játszanak. Jófej ez az ipse. Bírom a búráját!
Tíz perc múlva visszamentem, Mikey és Dewey határozott ellenkezésével nem törődve kivettem őket a vízből, megtöröltem őket és adtam rájuk tiszta alsógatyát.
- Irány az ágy! - csaptam Mikey fenekére, ahogy elszaladt előttem. Nem úgy néz ki, hogy egyhamar el fognak aludni... a fürdéstől felélénkültek. Hogy az Isten b*ssza meg!... ó, hoppá, bocs, tesó - tettem hozzá gondolatban és felnéztem az égre.
Befektettem az ikreket az ágyba, a kérdésre, hogy ma nem kell -e fogat mosni, dörmögtem egy sz*rok rá-t és becsuktam a szobájuk ajtaját. Loki kint cigizett, csatlakoztam hozzá. Az egyik kezében a blázt tartotta... a másikban a vizes gumikacsát.
- Hát b*szki, te sem vagy egyszerű - röhögtem.
Vissza az elejére Go down
Loki
Vadak Ura
Vadak Ura
Loki


Lakhely : Bársonyéj klánház

A/19 - Dotson lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A/19 - Dotson lakás   A/19 - Dotson lakás EmptyHétf. Jún. 24, 2013 8:15 pm

Johnny felkapta a vizet pedig szerintem nagyon pró volt az a kacsa. Ki is húzott a két gumikacsamentő hadműveletem között. 
-Enyém a kacsa!- rivalltam rá az egyik szőkeségre, nem tudtam őket megkülönböztetni. Aztán mindketten rám vetették magukat és benyomták a fejem a vízbe. Patkány létemre nem nagyon örültem az ilyen vizes támadásoknak úgyhogy megragadtam az egyik gyerek lábát és kirántottam a kádból a saját fejemmel együtt, nemsokára a nyakamban kötött ki fingom sincs hogyan. Ravasz egy csöppség. Közben a másik már meg is támadta a gumikacsát, üvöltözve veregette a karomat, hogy adjam oda. Úgy rácuppant mint ahogy én szoktam két szép kebelre, végül elengedtem a drágaszágot így a kölyök hátravágódott és beesett a kádba. A másik kapálózva próbált visszaugrani, hogy ő is megérinthesse a szent ereklyét. Sóhajtottam egyet majd visszaeresztettem a kádba. Lecsaptam az egyik hajóra, mint egy jó, csendes, visszafogott kisgyerek el akartam vele játszani a sarokban. Csak egy kis szegletke kellett volna a kád vizéből de ezek az ördögfajzatok nem tágították. Már is félredobták a kacsát, a mindent a hajóért hadművelet következett és ekkor ért be a csapattársam.
- Figyeljmár amíg én elterelem a figyelmüket, te vedd el a kacsát. Tudom necces a buli, nem lesz sok időnk... légy résen. Haver, tisztesség veled harcolni.- bökdöstem oldalba Johnnyt suttogva de az rám se bagózott. Félre biggyesztett szájjal nézem ahogy kiveszi a játszópajtásaimat a vízből majd bebugyolálja s ágyba kényszeríti őket. Kikaptam a vízből a kacsát és sunnyogó patkány módjára slisszoltam ki az erkélyre. Szabad kezemmel zsonglőröket meghazudtoló módon gyújtottam rá, nemsokára ivócimborám is megérkezett. Miután meglátta a drágaszágot elröhögte magát.
- Ne bántsd meg istenségünket - néztem rá komoly arccal majd magam is röhögésben törtem ki. Előrehajoltam, hogy az alkarjaimmal az erkély korlátjára támaszkodva kényelmesebb pozíciót vehessek fel. Pár másodpercig csendben dohányoztunk aztán Johnnyra néztem.
- Szerintem vissza kéne menni a városba, itt csak "zavarnánk" - csillant fel a szemem egy újabb adag jó whisky gondolatára. Az ajkaimhoz emeltem a kezem, hogy elszívjam a cigaretta maradékát de valami furcsa formára lettem figyelmes. Hiába szipákoltam nem jött belőle semmi. Halálra rémültem, tudjátok olyan mély csálódásos érzés volt mint mikor leveszed valakiről a pushup melltartót. Úgy megijedtem, hogy egyből elhajítottam, lassított felvételben láttam ahogyan a sárga kacsa repül, pörög és zuhan. 
- Nöeöeöeee! - ordítottam felé nyúlva őszinte szomorúsággal a tekintetemben, végül a korlát fogott meg. Kezeim tehetetlenül lógtak le a mélybe, majdnem sikerült kisajtolnom egy könnycseppet is. Olyan valószerűtlenül messzinek tűnt, ott hevert a fűben a végtagjai kicsavarodva. Az orra véres, láttam a szemében a halálfélelemmel keveredett ürességet, igen ilyen volt egy halott hős teteme. A hazáért halt meg, a jó ügyért.
Vissza az elejére Go down
Johnny Dotson
Polgár
Polgár
Johnny Dotson


Lakhely : -

A/19 - Dotson lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A/19 - Dotson lakás   A/19 - Dotson lakás EmptyCsüt. Jún. 27, 2013 6:40 pm

- Mi a... - néztem a korláton lecsüngő karú Lokira. Mellé léptem, próbáltam követni a szemvonalát, de lóf*szt nem láttam. Ránéztem, majd le az erkélyről, majd rá. Fogalmam sem volt mit néz.
Ekkor jött Danny, megszagolgatta Loki szebbik felét, melyet ilyen pózban enyhén pucsítva tartott, majd a hatalmas állat megtámasztotta mellső lábait keskeny csípőjén és... hát megugrotta. Néhányat lökött rajta, csak úgy amolyan nyári-hímkutya-ösztönből én meg nem bírtam abbahagyni a röhögést. Próbáltam odébb hessegetni az állatot, de a nagy röhögésben gólyaf*snyit nem ért az egész próbálkozás, a hasamat fogtam, a szemembe könnyek szöktek. Az állat meg csak dolgozott, dolgozott, Loki alatt megcsikordult a korlát.
- B*aazd meeeg! - sikítottam és közben könnyeim törölgettem. Végül Loki szerencsésen lerázta magáról a dán dogot én meg vállára tettem a kezem és úgy röhögtem tovább.
- Azt-a-k*rva, ember, mi van, nőstényszagod van? - kérdeztem próbálva csitítani a nevetésem. Nagy nehezen megnyugodtam, párat még felhorkantottam utána, majd a csikket lehajítottam az erkélyről. Akkor láttam meg, mit is nézett Loki.

- Hé, ott a kacsa! - mutattam - Hogy a fenébe került oda?
Kérdeztem. Bár, mintha valami rémlett volna. De nem voltam benne biztos...
- Erre inni kell! Hozzuk... hozzuk vissza! Mhuaaaa! - mutattam a játékra, majd megfogtam az egyik erkélyen lévő cserepes növényt és izomból elhajítottam. Kiviharzottam az előszobába, hogy vegyem is a cipőmet, de megbotlottam Loki cipőiben és az előszobában beestem a nyitott szekrényajtón.
Ki volt az az állat, aki ezt nyitva hagyta?... Ja, én voltam. Kb. 5 perccel ezelőtt már egyszer kijöttem , mikor azt mondtam, visszaszerezzük a kacsát.... aztán visszamentem Lokihoz, hát ezért nézett olyan furcsán....

Minden összemosódik! Összenyomnak a falak! Ááá! Zenéljünk!

Felvettem a cipőm, fogtam egy villát és a farzsebembe dugtam. A többi kiesett, egyszer csak Lokival ácsorogtunk a lift előtt, rajtam meg nem volt póló.
- Heej! - kiáltottam, miközben visszaindultunk a Seamoor Pubba.

//Seamoor Pub/Előtér/
Vissza az elejére Go down
Loki
Vadak Ura
Vadak Ura
Loki


Lakhely : Bársonyéj klánház

A/19 - Dotson lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A/19 - Dotson lakás   A/19 - Dotson lakás EmptyPént. Jún. 28, 2013 4:15 am

Miközben sirattam az elesett katonát valamiféle váratlan támadás ért. Először nem értettem mi történik, kikerekedett szemekkel forgattam a fejem jobbra meg balra de az Istennek sem bírtam észre venni a derekamra csimpaszkodott hatalmas állatot. Néhány alattomos lökést követően azonban rájöttem mi a szitu, kétségbeesetten próbáltam Dotson vihogását túlharsogva üvölteni, hogy rossz kutya. De ettől csak még jobban beindult, elég perverz egy állat. Nem tudom hány ostromló lökésen át tarthatott ez a jelenet csak abban voltam biztos, hogy épp elég volt ahhoz, hogy a maradék büszkeségemet is a sárba tiporja. Ivócimborám szakadt a röhögéstől ám végül én győzedelmeskedtem, valahogy sikerült levakarnom magamról az állatot.
- Mondjuk az lehet – vakartam a fejem miközben választ adtam Johnny kérdésére aztán jómagam is felröhögtem. Ezt követően társam ismét eszembe juttatta halott katonánkat, szomorúan tértem vissza a sárga lény tetemének bámulásához, ám most már fél szememmel figyeltem nehogy támadás érje a hátsó szakaszt. Nem örülnének neki a közlegények miután nagy nehezen összeszedték a bátorságukat, hogy ismét a csatamezőre vonuljanak.
- Levetette magát... – ferdítettem a történeten szememben sunyi csillogással. Igen, így történt. Biztosíthatom, hogy így történt. Dotson közben beőrült, vissza akarta hozni. Ebben még benne is lettem volna, csupán azt nem értettem miért dobta el azt az ártatlan cserepes növényt.
- Eszednél vagy? Még megsebesüüüüüül a kacsa! – bömböltem kétségbeesetten. Hirtelen átvetettem a lábam a korláton, hogy én majd lemászok az áldozatért de úgy herén vágtam magam, hogy kicsordultak a könnyeim.
- A p*csába! – nyüsszögtem miközben lemásztam a hadszíntérről. Követtem Johnnyt aki egy komoly műveletet hajtott végre bukdácsolások és káromkodások közepette. Én üveges tekintettel bámultam a semmibe reménykedve abban, hogy elmúlik a lábközéptájéki fájdalmam.
Azt, hogy miként kerültünk ki a lifthez nem tudom. Az egyik lábamon a saját cipőm volt a másikon meg az egyik kis zsiványé, utóbbi csak a lábujjaim felére volt elég de olyan masszívan rákötöttem a cipőfűzőt, hogy biztosan ne essen le. Mindenesetre nem volt túl kényelmes. A lift tükrébe pillantva láttam, hogy Dotson pólója van rajtam ezt követően az ő fejére dőlöngélve tekertem rá az övemet. Hadba mehetünk!


//Seamoor Pub/Előtér/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A/19 - Dotson lakás Empty
TémanyitásTárgy: Re: A/19 - Dotson lakás   A/19 - Dotson lakás Empty

Vissza az elejére Go down
 
A/19 - Dotson lakás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Johnny Dotson
» 1-es lakás
» 2-es lakás
» 3-as lakás
» 4-es lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erisbourne városa szerepjáték :: Játéktér :: Belváros :: Fayland lakópark-
Ugrás: