Erisbourne városa szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erisbourne városa szerepjáték

Erisbourne városa fórum alapú ingyenes szerepjáték vámpírokkal, likantrópokkal és emberekkel!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Temető                                  EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 7:25 pm by Vendég

» Vampire Knight - Revolution
Temető                                  EmptySzer. Júl. 31, 2013 1:09 am by Vendég

» Roarke von Tessel véres emlékiratai
Temető                                  EmptyKedd Júl. 30, 2013 8:57 am by Nathaniel Alcard

» Folyópart
Temető                                  EmptyHétf. Júl. 29, 2013 4:30 am by Nathaniel Alcard

» Rendőrfőkapitányság
Temető                                  EmptySzer. Júl. 24, 2013 5:20 am by Liz Carter

» Ring of Fire - Sailor Rose
Temető                                  EmptySzer. Júl. 24, 2013 4:46 am by Loki

» Karakter-bekérő
Temető                                  EmptyKedd Júl. 23, 2013 6:52 am by I. D. Wadlington

» Miami
Temető                                  EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:49 pm by Morria

» Szörnyek Világa
Temető                                  EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:14 pm by I. D. Wadlington

Kiemelt társoldalaink
Temető                                  2z4i7av
Top posting users this month
No user
Top posters
Calla Tor
Temető                                  Vote_lcapTemető                                  Voting_barTemető                                  Vote_rcap 
I. D. Wadlington
Temető                                  Vote_lcapTemető                                  Voting_barTemető                                  Vote_rcap 
Loki
Temető                                  Vote_lcapTemető                                  Voting_barTemető                                  Vote_rcap 
Jasper Borden
Temető                                  Vote_lcapTemető                                  Voting_barTemető                                  Vote_rcap 
Nitia
Temető                                  Vote_lcapTemető                                  Voting_barTemető                                  Vote_rcap 
Nathaniel Alcard
Temető                                  Vote_lcapTemető                                  Voting_barTemető                                  Vote_rcap 
Johnny Dotson
Temető                                  Vote_lcapTemető                                  Voting_barTemető                                  Vote_rcap 
Liz Carter
Temető                                  Vote_lcapTemető                                  Voting_barTemető                                  Vote_rcap 
Cherry
Temető                                  Vote_lcapTemető                                  Voting_barTemető                                  Vote_rcap 
Morria
Temető                                  Vote_lcapTemető                                  Voting_barTemető                                  Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) Hétf. Jún. 24, 2013 3:36 am-kor volt itt.

 

 Temető

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Calla Tor
Éjbenjáró
Éjbenjáró
Calla Tor


Lakhely : Hedgecliff/ Sziklakastély/ 4-es lakrész

Temető                                  Empty
TémanyitásTárgy: Temető    Temető                                  EmptyVas. Jún. 10, 2012 8:36 am

A St. Cuthbert templom mögött található nagy kiterjedésű temető takaros sírokkal, sétáló utakkal, és padokkal.
Vissza az elejére Go down
Girian Ihland
Éjbenjáró
Éjbenjáró
Girian Ihland



Temető                                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Temető    Temető                                  EmptyHétf. Jún. 17, 2013 2:34 am

Az első utam ide vezetett, a múlt szellemeihez. Erisbourne eltávozott lelkeit látogattam meg. Követtem a megadott irányt, halkan suhantam végig a fejfák között. Lassan, hisz az idő számomra megállt. Érzéketlenség volt részemről emiatt az itt tartózkodás. Úgy éreztem nagyképűen csúfot űzök a sírok lakóiból. De most erre nem adhattam.
~ Mi a frászt keresünk itt?!
- Ennyit igazán megérdemel - súgtam halkan a választ, holott szükségtelen lett volna kiejtenem. Közben megpillantottam a sírkövet, amit kerestem.
~ Hagyd. A lány megmenthette volna Giriant, ha nem veszi el a város tőle.
~ Megmenthette volna?! Igaz, az sem lehetett százas, ha pont itt, a temetőben csípte fel Giriant. Hamarosan ide is került a kis l!ba. Inkább örülhetnétek neki, hogy megölték, egy gonddal kevesebb. Bár biztos élveztem volna, ha végül rám marad a feladat...
~ Hogy mondhatsz ilyet?! Elvette volna feleségül szerencsétlen lányt! Szegény kis Girianom...
Feu felzokogott, Prospero pedig már vitába is szállt, de azt már nem hallgattam végig. Falat emeltem közénk, hogy ne érjenek el hozzám gondolataik. Bemocskolták a helyet, megtörték a hangulatot. Nem ezért jöttem ide. Nem őket akartam hallani, hanem Giriant. Az elveszett emlékeket, a létezésének kósza visszhangjait. A világban hátrahagyott nyomát. Még ha az maga is csak egy elfeledett emlékkép volt.
Leguggoltam a sírhoz.

"Erye von Nalath"

Hirdette a finom kalligráfia. A szép sírkő annak lehetett jele, hogy nem csak Giriannak lehetett fontos a lány. Mégis a sír gondozatlan volt, elhagyatott, jó ideje senki sem látogatta. Végigsimítottam tenyeremmel a gazzal benőtt talajt.  Ki hitte volna, hogy egy valaha volt tündéri teremtést rejt a súlyos földtakaró? 
Finoman letettem a kő elé a három szál hófehér kálát, amit hoztam, majd zsebembe nyúltam a másik ajándékomért.
Óvatosan húztam elő, s fektettem két tenyeremre az apró lelket, Girian utolsó és egyben legkidolgozottabb, legszebb munkáját. Érzelmeivel, az idővel beérett művészete is. Egy darabig belefeledkeztem a mű szépségébe, Girian legkisebb méretű bábjába. Csodáltam a hollófekete haját, tiszta, fehér bőrét, kidolgozott, érzelemdús arcvonásait. Hófehérke jutott eszembe róla.
Creeta nem csak önmagát jelentette, hanem a jelek szerint a Girianban élő sötétséget is magába fogadta. Ahogy ez a tündéri baba is nem csak Eryéből őrzött egy töredéket, hanem Girian jó oldalát is jelképezte. A báb megalkotásával Girian elárulta Creetát. Ez a pici baba lett ezzel a legnagyobb titka, a legféltettebb kincse. De nem rejthetett el önmaga elől semmit, tehát Creeta elől sem. A boszorkány haragra gerjedt, féltékenységből megátkozta, hisz Girian világában már nem ő volt a legszebb, a legimádottabb.
Egy vérkönny csöppent rá Erye mellkasára. Észre sem vettem, hogy könnyezem. Fél kézzel magamhoz öleltem a bábot, másikkal megtámaszkodtam a földön.
Bárcsak őt is újra életre keltené egy csók, mint a mesében! Még ha a valóság horrormeséjében ez a csók egy vámpír csókját jelentené a megátkozott hallhatatlansággal. De már túl késő. Ő is örökre távozott, és a Herceg is. Remélem ha van ilyen, valahol újra találkoznak... 
Belemélyesztettem ujjaim a földbe és gödröt vájtam. Finoman fektettem bele a babát, majd takartam be.
- Szabad vagy végre Erye. Nyugodj békében - suttogtam elbicsakló hangon, mikor felemelkedtem.

Ahogy távolodtam a sírtól, egyre fájóbbá vált a gyász, ugyanakkor megnyugodtam. Békére lelt egy részem és ez boldoggá tett. Meg kellett tennem Girianért. El kellett engednem a régmúlt démonait szép sorjában.
Beszálltam az autóba, amit kölcsönöztünk, mikor a városba értünk. Az anyósülésen feküdt Creeta. Egy darabig csak figyeltem, még mindig a temetőben történtek hatása alatt voltam. A báb is csak nézett engem hideg szépségű kék szemeivel. Fél arcát és haját elvesztette a régi tűzvészben, de igyekeztem kijavítani a hibákat. Egész jól sikerült, bár a szakértő szem számára látszott rajta a kettősség. Hogy két eltérő kor, két eltérő érzelem, két eltérő ember munkája. Valahogy ez egy misztikus aurát vont a baba köré. Igaz, valószínűleg ezt már csak én képzeltem hozzá. 
- Hamarosan te is békére lelhetsz. Ígérem - suttogtam el neki lágyan, miközben megigazítottam az ülésen.
Kinéztem tompán a templomra, majd behunytam szemem és halkan megszólaltam.
- Most már mehetünk a kastélyba Prospero, köszönöm...
Vissza az elejére Go down
 
Temető
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erisbourne városa szerepjáték :: Játéktér :: Belváros-
Ugrás: