Erisbourne városa szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erisbourne városa szerepjáték

Erisbourne városa fórum alapú ingyenes szerepjáték vámpírokkal, likantrópokkal és emberekkel!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Darius Hudson *coming soon* EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 7:25 pm by Vendég

» Vampire Knight - Revolution
Darius Hudson *coming soon* EmptySzer. Júl. 31, 2013 1:09 am by Vendég

» Roarke von Tessel véres emlékiratai
Darius Hudson *coming soon* EmptyKedd Júl. 30, 2013 8:57 am by Nathaniel Alcard

» Folyópart
Darius Hudson *coming soon* EmptyHétf. Júl. 29, 2013 4:30 am by Nathaniel Alcard

» Rendőrfőkapitányság
Darius Hudson *coming soon* EmptySzer. Júl. 24, 2013 5:20 am by Liz Carter

» Ring of Fire - Sailor Rose
Darius Hudson *coming soon* EmptySzer. Júl. 24, 2013 4:46 am by Loki

» Karakter-bekérő
Darius Hudson *coming soon* EmptyKedd Júl. 23, 2013 6:52 am by I. D. Wadlington

» Miami
Darius Hudson *coming soon* EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:49 pm by Morria

» Szörnyek Világa
Darius Hudson *coming soon* EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:14 pm by I. D. Wadlington

Kiemelt társoldalaink
Darius Hudson *coming soon* 2z4i7av
Top posting users this month
No user
Top posters
Calla Tor
Darius Hudson *coming soon* Vote_lcapDarius Hudson *coming soon* Voting_barDarius Hudson *coming soon* Vote_rcap 
I. D. Wadlington
Darius Hudson *coming soon* Vote_lcapDarius Hudson *coming soon* Voting_barDarius Hudson *coming soon* Vote_rcap 
Loki
Darius Hudson *coming soon* Vote_lcapDarius Hudson *coming soon* Voting_barDarius Hudson *coming soon* Vote_rcap 
Jasper Borden
Darius Hudson *coming soon* Vote_lcapDarius Hudson *coming soon* Voting_barDarius Hudson *coming soon* Vote_rcap 
Nitia
Darius Hudson *coming soon* Vote_lcapDarius Hudson *coming soon* Voting_barDarius Hudson *coming soon* Vote_rcap 
Nathaniel Alcard
Darius Hudson *coming soon* Vote_lcapDarius Hudson *coming soon* Voting_barDarius Hudson *coming soon* Vote_rcap 
Johnny Dotson
Darius Hudson *coming soon* Vote_lcapDarius Hudson *coming soon* Voting_barDarius Hudson *coming soon* Vote_rcap 
Liz Carter
Darius Hudson *coming soon* Vote_lcapDarius Hudson *coming soon* Voting_barDarius Hudson *coming soon* Vote_rcap 
Cherry
Darius Hudson *coming soon* Vote_lcapDarius Hudson *coming soon* Voting_barDarius Hudson *coming soon* Vote_rcap 
Morria
Darius Hudson *coming soon* Vote_lcapDarius Hudson *coming soon* Voting_barDarius Hudson *coming soon* Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) Hétf. Jún. 24, 2013 3:36 am-kor volt itt.

 

 Darius Hudson *coming soon*

Go down 
SzerzőÜzenet
Darius Hudson

Darius Hudson



Darius Hudson *coming soon* Empty
TémanyitásTárgy: Darius Hudson *coming soon*   Darius Hudson *coming soon* EmptyHétf. Júl. 01, 2013 12:35 pm

Darius Hudson *coming soon* 755ab6e7657947cc16fe5b58431de8de

„Mindenre tudok magyarázatot találni, legfeljebb nem stimmel. ”


Darius Hudson *coming soon* Adatok_www.kepfeltoltes.hu_

Teljes név: Darius Michael Hudson

Alias: Dar, esetleg Micky

Nem: férfi

Születési hely, idő: Miami – 1986. 03. 09. (27 éves)

Faj: Homo Sapiens Lycanthrop –  leopárd

Kinézet: Testalkatomat tekintve az átlag kategóriába sorolnám magam, 182 centiméter és 75 kg vagyok. Természetesen egy gramm felesleg se lapul rajtam, már csak a munka miatt is illik kondiban tartanom magam, így vállaim szélesek, izmosak, bár inkább szálkásnak nevezném magam, mint kigyúrtnak. Arcomat általában körszakáll teszi férfiasabbá. Csupaszon sajnos eléggé kisfiús fejem van, így ritkán válok meg tőle teljesen. A szemeim zöldek, a hajam barna, vállig érő mindkét oldalt kissé felnyírt. Többnyire lófarokba fogom, mivel nem vagyok túlzottan oda a hullámosságáért.

Különleges ismertetőjegy: Van néhány tetoválásom a karjaimon illetve a csípőmön. Na meg ott az a ronda sebhely is a mellkasom közepétől egészen a derekamig.

Öltözködés: Első ránézésre talán egy kicsit defektes rockzenésznek titulálhatnak az emberek. A szakadt farmer és póló, esetleg ing kombináció az amiben a leggyakrabban feltűnök, mióta csak az eszemet tudom. Minél kényelmesebb, annál jobb.Ehhez szokott társulni néhány kiegészítő, mint a kendő a csuklóra, esetleg fejre valamint a biciklilánc az oldalamon. Sőt, olykor a szemüvegemet is felveszem, bár azt már csak megszokásból, a látásomnak évek óta semmi baja.
Persze akad a szekrényemben elvétve egy-két elegánsabb darab is (ha még nem ették meg a molyok) de csakis komoly indítékkal vagyok hajlandó magamra ölteni őket.

Családi állapot: egyedülálló

Érdeklődés: heteroszexuális

Egészségi állapot: Teljesen egészséges

Vallás: katolikus

Foglalkozás: Egy biztonságszolgálati cég tulajdonosa (örökség), ahol személyi testőrként munkálkodik

Anyagi háttér: Nos a munkámmal egészen jól keresek, néhány ügyféltől akár 2000-3000 $-t is képes vagyok elkérni. Ez persze függ az alkalmazóm befolyásától, na meg attól, hogy milyen körökben mozog. Bár ez nem túl gyakori, átlagosan olyan 500 - 750 $-t kérek az egyszerűbb melókért, melyek kb heti rendszerességgel vannak. Ezenkívül megörököltem apám cégét a bátyámmal, ami elég jól megy mostanság. Marcus az, aki ténylegesen vezeti az egész üzletet, én csak amolyan csendestárs féle vagyok. Addig nem is kívánok átmenni hangosba, míg engem is alkalmaz. Na és még ott van a drágaságom, egy fekete Harley Davidson Softail-Deuce FXST jármű gyanánt.


Darius Hudson *coming soon* Csalad_www.kepfeltoltes.hu_

Apa: Marcus Hudson - elhunyt 50 évesen -

Anya: Angelica Hudson - 51 éves, biológia tanár -

Testvér(ek):
Lucy Hudson - 30 éves, gyermeksebész -
ifj. Marcus Hudson - 29 éves, cégtulajdonos -



Darius Hudson *coming soon* Telihold_www.kepfeltoltes.hu_

Átváltozás: mikor, hogyan, hol változtál át, ki tett likantróppá, stb. Részletes leírást kérünk: mi történt mikor megkaptad a vérátkot, mit csináltál, hová tartottál éppen; illetve az első átváltozás körülményei; honnan/kitől tudtad meg, mi vagy és mit kell tenned; egy szóval minden az életed -e téren történő megváltozásával kapcsolatban. Ha a karaktered a vérátokkal együtt született, ezt írd be!

Átváltozott forma: a karaktered átváltozott, állati alakja.

Rang: -

Szubmisszív vagy domináns: domináns

Kapcsolat a klánnal: mióta vagy a falka tagja, vélemény a klánról, klántagokról, vezetőkről; akik csak a jövőben válnak klántagokká (vagyis a karakterük most érkezik a városba): érzések, ellenérzések, másoktól hallott információk/pletykák.


Darius Hudson *coming soon* Fegyverek_www.kepfeltoltes.hu_

Igen kevés vérállat használ fegyvert, de nekem a munkámhoz elengedhetetlen eszköz a pisztoly.
Így egy 9 mm-es Parabellumom van ezüst töltényekkel
És ha nagyon vészes a helyzet, akkor két ezüst kétélű kést is magamnál tartok.


Darius Hudson *coming soon* Szemelyiseg_www.kepfeltoltes.hu_

Jellem:  
„Mint tudjuk, a h*lyeségnek is van határa. De neki meg egy vaskos útlevele hozzá.”
„Nehogy leállj vele vitatkozni. Kegyetlenül lefáraszt, és úgyse nyersz ellene, mert nem áll le, míg el nem ismered, hogy neki van igaza. Még akkor is ha nem.”
„Nem az az ijedős fajta, úgyhogy hiába fenyegeted meg. Maximum a képedbe röhög, aztán a fotelban ülve vár egy aknavetővel éjszaka a nappalidban.”

Íme, pár mondat azoktól, akikkel sikerült felszínesen megismerkednem. Ebből talán le lehet szűrni, hogy nem feltétlenül tartozom az átlagba, kicsit zűrös vagyok. Abban lelem örömöm, ha másokat idegesíthetek és fáraszthatok az agyament dolgaimmal. Azt hiszem, kijelenthetjük, hogy egóm az van bőven, de észnek sem vagyok híján, szóval van mire a mellem verni.  Amibe belekezdek, azt általában végigcsinálom, és jól, szóval elszánt és kitartó vagyok.
Ha el bírod viselni a sok dumát és nem veszed magadra egyik beszólásomat se komolyan, akkor remekül ki fogunk jönni. Egy doki azt mondta biztos így próbálom oldani a rengeteg feszültséget, ami rám nehezedik.. Lehet benne valami realitás...
Viszont ha én is bírom a búrád, és nem küldesz vissza a szülőcsatornába minden egyes pimaszságom után, számíthatsz rám jóban-rosszban. Hmm...Talán ez az, amiért még nem szedte le senki a helyes kis pofikámat a helyéről. Mindenesetre sikíts, ha gond van, Tubicám, mert Dar bácsi pillanatokon belül repül hozzád.
A fekete listámon szereplők mondjuk nem számíthatnak ilyen szívből jövő odaadásra, akik egyszer keresztbe tettek nekem, és utána meg sem próbáltak kiengesztelni, tőlem fel is fordulhatnak. Szóval nem vagyok én szeretetszolgálat, így javaslom, kétszer is gondold át, hogy ha belém szeretnél kötni úgy istenigazából, mert az idi*ta poéngyár mögött egy büszke ragadozó lapul.

Szeret:
+ életem nagy szerelmét, aki soha nem fog megcsalni.. a motorom.
+ belekötni fűbe-fába
+ a munkámat
+ extrém dolgokat kipróbálni
+ likantrópként élni
+ Bömböltetni a hifit, esetleg játszani egy kicsit a gyönyörűséges gitáromon


Nem szeret:
- ha pocsék társaim és/vagy alkalmazóm van
- azokat, akik nem értékelik a humorom
- a nálam is nagyobb taplókat
- a rendőröket
- a hisztis nőket

Félelmek: legalább 3




Erősségek:
+ mivel szeretem a munkám, a legnagyobb odaadással csinálom, és azt mondják elég jól
+ jó a helyzetmegoldó képességem, és sokszor beszéltem már ki magam, illetve mást húzós helyzetekből
+ jól hazudik
+ kitartó, és hiába akarok nemtörődöm ámokfutónak tűnni, nálam mindig találsz egy segítő kezet, esetleg mancsot



Gyengeségek:
- A családom elég nagy gyengepontom
- Elég nehezen fogom vissza magam
- Ha szerintem indokolatlanul keltenek fel, szinte lehetetlen kirobbantani az ágyból
-Nehezen adom ki magamból a felgyülemlett feszültséget, és így szökő évente eldurran az agyam

Rossz szokások: legalább 3
~ sokat beszélek
~ gyakran vannak gonosz megnyilvánulásaim
~ van egy enyhe piromániám


Darius Hudson *coming soon* Tortenet_www.kepfeltoltes.hu_

Múlt (minimum 450 szó)


Darius Hudson *coming soon* Egyeb_www.kepfeltoltes.hu_

Minden, amit a fenti pontokban nem tudtál megosztani.

Ha nincs semmi ilyesmi, akkor AZ EGÉSZ PONTOT TÖRÖLD A KARAKTER ELŐTÖRTÉNETÉBEN! EZ AZ EGYÉB ÉRDEKESSÉGEK NE LEGYEN A TÖRTÉNET ÉS PLAY BY PONTOK KÖZÖTT!!!


Play by - Jackson Rathbone
Vissza az elejére Go down
 
Darius Hudson *coming soon*
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erisbourne városa szerepjáték :: Alapok :: Karakteralkotás :: Előtörténetek-
Ugrás: