Erisbourne városa szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erisbourne városa szerepjáték

Erisbourne városa fórum alapú ingyenes szerepjáték vámpírokkal, likantrópokkal és emberekkel!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
Kóbor kocsma                   EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 7:25 pm by Vendég

» Vampire Knight - Revolution
Kóbor kocsma                   EmptySzer. Júl. 31, 2013 1:09 am by Vendég

» Roarke von Tessel véres emlékiratai
Kóbor kocsma                   EmptyKedd Júl. 30, 2013 8:57 am by Nathaniel Alcard

» Folyópart
Kóbor kocsma                   EmptyHétf. Júl. 29, 2013 4:30 am by Nathaniel Alcard

» Rendőrfőkapitányság
Kóbor kocsma                   EmptySzer. Júl. 24, 2013 5:20 am by Liz Carter

» Ring of Fire - Sailor Rose
Kóbor kocsma                   EmptySzer. Júl. 24, 2013 4:46 am by Loki

» Karakter-bekérő
Kóbor kocsma                   EmptyKedd Júl. 23, 2013 6:52 am by I. D. Wadlington

» Miami
Kóbor kocsma                   EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:49 pm by Morria

» Szörnyek Világa
Kóbor kocsma                   EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:14 pm by I. D. Wadlington

Kiemelt társoldalaink
Kóbor kocsma                   2z4i7av
Top posting users this month
No user
Top posters
Calla Tor
Kóbor kocsma                   Vote_lcapKóbor kocsma                   Voting_barKóbor kocsma                   Vote_rcap 
I. D. Wadlington
Kóbor kocsma                   Vote_lcapKóbor kocsma                   Voting_barKóbor kocsma                   Vote_rcap 
Loki
Kóbor kocsma                   Vote_lcapKóbor kocsma                   Voting_barKóbor kocsma                   Vote_rcap 
Jasper Borden
Kóbor kocsma                   Vote_lcapKóbor kocsma                   Voting_barKóbor kocsma                   Vote_rcap 
Nitia
Kóbor kocsma                   Vote_lcapKóbor kocsma                   Voting_barKóbor kocsma                   Vote_rcap 
Nathaniel Alcard
Kóbor kocsma                   Vote_lcapKóbor kocsma                   Voting_barKóbor kocsma                   Vote_rcap 
Johnny Dotson
Kóbor kocsma                   Vote_lcapKóbor kocsma                   Voting_barKóbor kocsma                   Vote_rcap 
Liz Carter
Kóbor kocsma                   Vote_lcapKóbor kocsma                   Voting_barKóbor kocsma                   Vote_rcap 
Cherry
Kóbor kocsma                   Vote_lcapKóbor kocsma                   Voting_barKóbor kocsma                   Vote_rcap 
Morria
Kóbor kocsma                   Vote_lcapKóbor kocsma                   Voting_barKóbor kocsma                   Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) Hétf. Jún. 24, 2013 3:36 am-kor volt itt.

 

 Kóbor kocsma

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Calla Tor
Éjbenjáró
Éjbenjáró
Calla Tor


Lakhely : Hedgecliff/ Sziklakastély/ 4-es lakrész

Kóbor kocsma                   Empty
TémanyitásTárgy: Kóbor kocsma    Kóbor kocsma                   EmptyVas. Jún. 10, 2012 3:02 am

Egy rossz hírű ivó, mely a hiénák obájának kezében volt. Jelenleg senki nem tudja, pontosan kinek is a tulajdonában van, de gyakoriak itt a verekedések, az italok felvizezése és aki szívesen mozog kétes társaságban, minden bizonnyal megfordult már itt. Bűnözők, vandálok és a hiénák kedvelt helye.
Vissza az elejére Go down
Sam Blackmar
Polgár
Polgár
Sam Blackmar



Kóbor kocsma                   Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kóbor kocsma    Kóbor kocsma                   EmptyCsüt. Jún. 13, 2013 5:39 am

Bunyós Ed nagyon elégedetten nézett rám. Egy másodpercre megfordult a fejemben, hogy talán elhamarkodtam ezt az üzlet dolgot... de a friss suska, amit a melóért kaphatnék eloszlatta minden negatív gondolatomat. A pénzből talán még lakást is bérelhetnék, aztán oda még Peggy is eljöhetne...
-Te Ed, mennyi lét kapok a melóért? -kérdeztem, miközben a pult vége felé nyújtózkodtam a hamutárca után. 
-Sam én aztat nem tudhatom, egy kiló fejenként mindenképp jár, aztán meglátjuk. Az igazság az, hogy nem az én bulim, hanem a Rottyantós Billé, de gondoltam beajánlak, mert aztán mégiscsak spanok vagyunk és nem járja, hogy az utcán élj... régen azért olyan fasza gyerek vótál Sam... -annyi szánalom volt a szemében, hogy nem bírtam elviselni.
-Ide figyelj Ed, nekem így megfelel jelenleg, elvagyunk Morzsival kettecskén, nincs szükségem senkire és semmire! Igaz a lé mindig jól jön, igyunk meg egy kevertet szerintem erre a nagy üzletre. -a pincérnő felé fordultam, aki épp előttünk törölgetett egy poharat . -Aranyoskám töltsön má' nekünk két kevertet.-mosolyogtam kedvesen a lányra - Te pedig, Ed, ha még egyszer így bámulsz rám én esküszöm oda baszok, de olyat, hogy egybő' össze szarod magad.
-Jó' van má', baszod, az ember csak jót akar, oszt az se jó má', eriggyé' Sam a halál véreres f*szára...-nézett rám morcosan, miközben a csinos pincérnő elénk tette a poharakat. 
-No cső. -koccintottunk végre, én pedig az első korty után éreztem, hogy egész nap erre a pillanatra vártam. 


Miután beszélgettünk a régi szép időkről és megittunk egy - egy liter pálinkát fejenként, Ed kifizette a számlát és elindultunk az utcára, enyhén dőlöngélve. Abban maradtunk, hogy holnap délután megejtjük az akciót. Ed távolodó alakját nézve eszembe jutott viszont, hogy az akcióról semmi konkrétat nem mondott az este, kicsit gyanús volt, de inkább csak megrántottam a vállam és elindultam az ellenkező irányba. A sarki non-stop vegyes bolt felé vettem az irányt, mert éreztem, hogy még nem értem el a megfelelő alkoholszintet.

//Gettó/Park//
Vissza az elejére Go down
 
Kóbor kocsma
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erisbourne városa szerepjáték :: Játéktér :: Gettó-
Ugrás: