Erisbourne városa szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erisbourne városa szerepjáték

Erisbourne városa fórum alapú ingyenes szerepjáték vámpírokkal, likantrópokkal és emberekkel!
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» EOF - Empire of Fantasy
 Szélrózsa köz 8. EmptyCsüt. Aug. 01, 2013 7:25 pm by Vendég

» Vampire Knight - Revolution
 Szélrózsa köz 8. EmptySzer. Júl. 31, 2013 1:09 am by Vendég

» Roarke von Tessel véres emlékiratai
 Szélrózsa köz 8. EmptyKedd Júl. 30, 2013 8:57 am by Nathaniel Alcard

» Folyópart
 Szélrózsa köz 8. EmptyHétf. Júl. 29, 2013 4:30 am by Nathaniel Alcard

» Rendőrfőkapitányság
 Szélrózsa köz 8. EmptySzer. Júl. 24, 2013 5:20 am by Liz Carter

» Ring of Fire - Sailor Rose
 Szélrózsa köz 8. EmptySzer. Júl. 24, 2013 4:46 am by Loki

» Karakter-bekérő
 Szélrózsa köz 8. EmptyKedd Júl. 23, 2013 6:52 am by I. D. Wadlington

» Miami
 Szélrózsa köz 8. EmptyVas. Júl. 21, 2013 10:49 pm by Morria

» Szörnyek Világa
 Szélrózsa köz 8. EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 7:14 pm by I. D. Wadlington

Kiemelt társoldalaink
 Szélrózsa köz 8. 2z4i7av
Top posting users this month
No user
Top posters
Calla Tor
 Szélrózsa köz 8. Vote_lcap Szélrózsa köz 8. Voting_bar Szélrózsa köz 8. Vote_rcap 
I. D. Wadlington
 Szélrózsa köz 8. Vote_lcap Szélrózsa köz 8. Voting_bar Szélrózsa köz 8. Vote_rcap 
Loki
 Szélrózsa köz 8. Vote_lcap Szélrózsa köz 8. Voting_bar Szélrózsa köz 8. Vote_rcap 
Jasper Borden
 Szélrózsa köz 8. Vote_lcap Szélrózsa köz 8. Voting_bar Szélrózsa köz 8. Vote_rcap 
Nitia
 Szélrózsa köz 8. Vote_lcap Szélrózsa köz 8. Voting_bar Szélrózsa köz 8. Vote_rcap 
Nathaniel Alcard
 Szélrózsa köz 8. Vote_lcap Szélrózsa köz 8. Voting_bar Szélrózsa köz 8. Vote_rcap 
Johnny Dotson
 Szélrózsa köz 8. Vote_lcap Szélrózsa köz 8. Voting_bar Szélrózsa köz 8. Vote_rcap 
Liz Carter
 Szélrózsa köz 8. Vote_lcap Szélrózsa köz 8. Voting_bar Szélrózsa köz 8. Vote_rcap 
Cherry
 Szélrózsa köz 8. Vote_lcap Szélrózsa köz 8. Voting_bar Szélrózsa köz 8. Vote_rcap 
Morria
 Szélrózsa köz 8. Vote_lcap Szélrózsa köz 8. Voting_bar Szélrózsa köz 8. Vote_rcap 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (33 fő) Hétf. Jún. 24, 2013 3:36 am-kor volt itt.

 

  Szélrózsa köz 8.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Calla Tor
Éjbenjáró
Éjbenjáró
Calla Tor


Lakhely : Hedgecliff/ Sziklakastély/ 4-es lakrész

 Szélrózsa köz 8. Empty
TémanyitásTárgy: Szélrózsa köz 8.    Szélrózsa köz 8. EmptyVas. Jún. 10, 2012 7:58 am

A ház tulajdonosa: Liz Carter
Vissza az elejére Go down
Liz Carter
Vadászok Vezére
Vadászok Vezére
Liz Carter



 Szélrózsa köz 8. Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szélrózsa köz 8.    Szélrózsa köz 8. EmptyHétf. Júl. 01, 2013 9:35 pm

A kocsifelhajtóra hajtva lepattantam motoromról, a lehető leggyorsabban szedve lábaimat rontottam be a házamba. Spotty farok csóválva pattogott körülöttem miközben a kulcscsomót és a sisakot a cipős szekrény tetejére dobtam. Nem volt időm arra, hogy most lefussam vele a has és fültő vakargatós köröket úgyhogy gyorsan elslisszolva mellette meg sem álltam a gardróbig. Ledobtam magamról az eddig viselt ruhadarabokat és helyükre egy kényelmes fekete nadrágot, egy fekete atlétát és egy szintén fekete bokazoknit vettem. Lerohantam az alagsorba ahol is fegyverraktárba mentem, a combomra és bal karomra csatoltam a jól ismert tőrtartó tokjaimat melyekbe speciális ezüsttőröket süllyesztettem. Ezután jöhetett a pisztolytáska melyet derekamra helyeztem. Magamhoz vettem egy Magnumot és egy különleges botot amelyből "gombnyomásra" hosszú megerősített ezüstpengék ugranak ki. Továbbá két kisebb ezüst, bőrmarkolatú tőr és egy pár darab hőmegtartó, folyékony ezüsttel töltött fiola is a kezembe került. A fiolákat szintén a pisztolytáskára illesztettem, a kisebb tőröket pedig odafent a csizmám szárában kialakított tartóba csúsztattam. Spotty nyüsszögve nézett fel rám.
- Hé még nincs vacsoraidő, ne nyávogj - hajoltam le hozzá, hogy gyorsan megsimogassam. Magamhoz véve a kulcsot és a sisakot kiléptem a házból. Bezártam az ajtót majd felpattantam a motorra.

//Oldmeadow/ Erdőség//
Vissza az elejére Go down
 
Szélrózsa köz 8.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Szélrózsa köz 12.
» Szélrózsa köz 9.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Erisbourne városa szerepjáték :: Játéktér :: Kertváros :: Szélrózsa köz-
Ugrás: